Senica CUP (25.11.2012)
Senica CUP/nafukovačka/.
Skupina A:
- ŠK Slovan Bratislava
- FC Nitra
- FK Senica/červení/
- AS Trenčín
Výsledky v skupine:
FK Senica/červení/ - FC Nitra 2:3 góly: F. Piroha, F. Blaha
ŠK Slovan BA - AS Trenčín 10:0
FK Senica/červení/ - AS Trenčín 2:5 góly: M. Čederle, D. Čmarada
ŠK Slovan BA - FC Nitra 1:4
FK Senica/červení/ - ŠK Slovan BA 2:5 góly: F. Blaha, E. Mangera
FC Nitra - AS Trenčín 3:0
Poradie v skupine:
1. FC Nitra 9b. 10:3 -skóre
2. ŠK Slovan BA 6b. 16:6 -skóre
3. AS Trenčín 3b. 5:15 -skóre
4. FK Senica/červení/ 0b. 6:13 -skóre
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Skupina B:
1. FC Petržalka 1989
2. FK Senica/modrí/
3. MŠK Žilina
4. FA Nitra
Výsledky v skupine:
FC Petržalka : MŠK Žilina 5:4
FK Senica/modrí/ : FA Nitra 4:1 góly: J. Vrablic 2, T. Krč, A. Prelec
MŠK Žilina : FA Nitra 3:3
FC Petržalka : FK Senica/modrí/ 3:3 góly: T. Krč, S. Nosek, K. Kudla
FA Nitra : FC Petržalka 1:4
FK Senica/modrí/ : MŠK Žilina 4:2 góly: J. Vrablic 2, Z. Hološka, T. Krč
Poradie v skupine:
1. FK Senica/modrí/ 7b. 11:6 -skóre
2. FC Petržalka 7b. 12:9 -skóre
3. MŠK Žilina 1b. 9:10 -skóre
4. FA Nitra 1b. 5:11 -skóre
Nadstavbová časť:
AS Trenčín : FA Nitra 3:2
FK Senica/červení/ : MŠK Žilina 4:3 góly: F. Blaha, F. Piroha, S. Jankovič, D. Bogdalík
FC Nitra : FC Petržalka 5:3
ŠK Slovan BA : FK Senica/modrí/ 7:1 góly: K. Kudla
O umiestnenie:
o 7. miesto: MŠK Žilina : FA Nitra 4:2
o 5. miesto: FK Senica/červení/ : AS Trenčín 2:3 góly: D. Bogdalík, E. Mangera
o 3. miesto: FK Senica/modrí/ : FC Petržalka 3:3 2:0/pk/ góly: T. Krč 2, vlastný
o 1. miesto: ŠK Slovan BA : FC Nitra 4:2
Celkové poradie:
1. ŠK Slovan Bratislava
2. FC Nitra
3. FK Senica/modrí/
4. FC Petržalka 1989
5. AS Trenčín
6. FK Senica/červení/
7. MŠK Žilina
8. FA Nitra
Najlepší brankár turnaja: Tomáš Odráška (FK Senica modrí)
Najlepší obranca turnaja: Richard Hečko (ŠK Slovan Bratislava)
Najlepší útočník turnaja: Adam Homola (FC Nitra
Zostava červení:
P.Opálek, M.Čederle, S.Jankovič, D.Bogdalík, E.Mangera, D.Čmarada,J.Pukančík,
M.Vizváry, F.Blaha, F.Piroha
Zostava modrí:
T.Odráška, G.Halabrín, T, Krč. J.Vrablic, A.Prelec, D.Dzindzík, Z.Hološka,
K.Kudla, S.Nosek, D.Bandík